Lättläst Teckenspråk

Medarbetare

Du är alltid välkommen att höra av dig till oss. Nedan finns våra kontaktuppgifter.

 
 

Här är vi som arbetar på utvecklingsbolaget

ake_01.jpg

Åke Sandberg

VD
Telefon 0243-24 80 41
ake.sandberg@fbregionen.se 

 

pernilla_l_01.jpg

Pernilla Löfling

Projektledare Ägarskiftescentrum
Telefon 0243-24 80 44 pernilla.lofling@fbregionen.se

sofia_b_01.jpg

Sofia Berglund

Marknadsansvarig & tf.projektledare The hub of Entrepreneurship
Telefon 0243-24 80 45
sofia.berglund@fbregionen.se

lotta_01.jpg

Lotta Strömer

Projektledare Arbetsmarknadskunskap
Telefon 0243-24 80 46 lotta.stromer@fbregionen.se

frida_b_01.jpg

Frida Björnbom

Projektmedarbetare Ägarskiftescentrum
Telefon 0243-
24 80 47
frida.bjornbom@fbregionen.se
 

pernilla_b_01.jpg

Pernilla Bremer

Processledare Gysam
Telefon 0243-24 80 48
pernilla.bremer@fbregionen.se


eva_01.jpg

Eva Mikkelsen

Infrastrukturadministratör/VD-sekreterare
Telefon 0243-24 80 49
eva.mikkelsen@fbregionen.se

anna_e_01.jpg

Anna Ekstrand

Marknadsassistent/kommunikatör
Telefon 0243-24 80 50
anna.ekstrand@fbregionen.se

karin_01.jpg

Karin Andersson

Projektledare The hub of Entrepreneurship 
Telefon 0243-24 80 51 karin.andersson@fbregionen.se

stefan_01.jpg

Stefan Petterson

Infrastrukturstrateg
Telefon 0243-24 80 53
stefan.pettersson@fbregionen.se

anna_t_01.jpg

Anna Thunmarker

Infrastrukturstrateg 
Telefon 0243-24 80 54

anna.thunmarker@fbregionen.se


lina_l_01.jpg

Lina Lundin

Projektassistent Gysam
Telefon 0243-24 80 55
lina.lundin@fbregionen.se

pierre_01.jpg

Pierre Mörck

Kommunikatör
Arbetsmarknadskunskap
Telefon 0243-24 80 56
pierre.morck@arbetsmarknads-
kunskap.se 

ingrid_01.jpg

Ingrid Saksvik

Kommunikatör
Arbetsmarknadskunskap
Föräldraledig

Malin Bodin

Malin Bodin

Kommunikatör Arbetsmarknadskunskap
Telefon 0243-24 80 58 malin.bodin@arbetsmarknadskunskap.se

Håll dig uppdaterad! Anmäl dig till vårt nyhetsbrev.